Polyuretanové pojivo pro kamenný/mramorový koberec ( 1 kg )

Kód: 295
Neohodnoceno
Značka: KP STONE
899 Kč
Skladem

Samostatné certifikované jednosložkové polyuretanové pojivo pro kamenný koberec.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkové certifikované polyuretanové pojivo vytvrzující se vzduchem. Určený k míchání s minerálním kamenivem pro aplikaci kamenných koberců na vodorovné povrchy. Dle přiloženého návodu k aplikaci.

Použití: Systém lze použít k povrchové úpravě nových betonů a také k renovaci starších povrchů. Aplikuje se například na terasy, schody, chodníčky nebo kolem bazénu.

Výhody :

- snadná aplikace

-  vysoká UV stabilita

 - dobrá mechanická odolnost

- nízká viskozita

 - krátká doba polymerace

Aplikace: Před nanesením kamenného koberce na plochu je vhodné povrch penetrovat epoxidovou penetrací.  KP- STONE PU je dodáván jako hotový výrobek. Pojivo se přidává do minerálního kameniva a míchá se 3 až 5 minut, v závislosti na objemu produktu a teplotě okolí. Kamenný koberec se nanáší ocelovým hladítkem. Doporučený poměr míchání: 0,7 kg KP-STONE PU na 21 kg kameniva , nebo 1 kg KP-STONE PU na 25 kg kameniva. Jedná se o pojivo nejvyšší kvality, tudíž větší množství pojiva může mít nežádoucí vliv ( pěnění, stékání apod. ) Absolutně dostačují množství pro udržení všech vlastností nejvyšší kvality . Doporučená teplota pro aplikaci je +20 °C (min. +10°C). Je nutno sledovat teplotu „rosného bodu" (teplota nesmí být nižší než +3 °C nad rosným bodem), aby při aplikaci hmoty nedocházelo k nežádoucí kondenzaci vody na podlaze. Po dobu vytvrzování musí být podklad prost stoupající vody.

 Čištění: Nářadí je nutno ihned po ukončení prací očistit ředidlem. Po zaschnutí lze nářadí očistit pouze mechanicky.

Skladování: 6 měsíců od data výroby v uzavřeném originálním balení na chladném a suchém místě. Nespotřebované originální balení je nutno znovu vzduchotěsně uzavřít a co nejdříve spotřebovat. Chránit před mrazem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samostatná pojiva
Hmotnost: 1.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: