Plnič pórů KP-STONE ( 10 kg )

Kód: 218
17 hodnocení
Značka: KP STONE
2 899 Kč 289,90 Kč / 1 kg
Skladem

Určeno pouze pro interiéry. Obsah kbelíku na 8,3 m2 ve dvou vrstvách plniče nebo 12,5 m2 v jedné vrstvě. Doporučujeme aplikovat dvě vrstvy plniče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plnič pórů pro Kamenný a Mramorový koberec KP-STONE je jednosložkový disperzní akrylát, který je určen pro vyplnění struktury mezi kamínky a mramory koberce KPSTONE. Plnič zajišťuje uzavření pórů v kamenném/ mramorovém koberci a zajišťuje vodonepropustnosti. Plnič je vhodný pouze do interiérů a to tam, kde potřebujeme docílit snadné údržby povrchu ( smetí , voda apod.) tím je vhodný pro použití v koupelnách, kuchyni chodbách .Plnič pórů není možné aplikovat do míst, kde je trvalá vzdušná vlhkost nad 90% a tam, kde dochází k trvalému styku s vodou. Plnič pórů není odolný proti kyselinám, je ale možné na vyzrálý plnič pórů dodatečně aplikovat epoxidový lak, který povrch chrání před kyselinami a trvale stojící vodou. Výrobek je transparentní a zachovává přírodní strukturu Kamenného/ Mramorového koberce KPSTONE.

ÚDRŽBA : Povrch udržujeme stejně jako ostatní typy podlah ( luxování, mopem )

                   Pozn. NEDOPORUČUJEME POUŽÍVAT PŘÍPRAVKY NA BÁZI SAVA.

APLIKACE :  Plnič pórů se může aplikovat ( 24h až 72h ) po položení kamenného koberce. Kamenný/ mramorový koberec musí být před samotnou aplikací plniče pórů suchý ( je dovolena vlhkost do 0,4%) , zbavený volných částic, mastnoty a nečistot. Plnič pórů se aplikuje pomocí gumové nebo plastové stěrky, kterou se plnič vtírá do povrchu kamenného koberce. Během vytvrzování chraňte povrch před prachem a vodou. Povrch je pochůzí po 24 hodinách nebo po vizuální transparentnosti ( bílá struktura na povrchu značí ještě nedostatečně vyzrálý povrch) Pro zatížení vodou po 5 dnech při teplotě 22°.

SPOTŘEBA:

Při tloušťce vrstvy mramorového koberce 8 mm -10 mm o frakci 2-4 mm

0,8 kg/m2

Při tloušťce vrstvy kamenného koberce 10 mm – 12 mm o frakci 2-6 mm

1,2kg/m2

Při druhé vrstvě plniče spotřeba

0,4 kg/m2

Při třetí vrstvě plniče spotřeba

0,2 Kg/m2

 

Pozn. Vždy doporučujeme dvě vrstvy plniče. Každá vrstva se vždy aplikuje až na vyzrálou předešlou vrstvu.

 

Minimální skladovatelnost : V neotevřených originálních obalech při teplotě +5°C až +25°C, min. 12 měsíců od data výroby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plniče pórů
Hmotnost: 10.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: